فرهان دیزل
فرهان دیزل
کامیون دانگ فنگ

خرید و فروش کامیون دانگ فنگ

چرا کامیون دانگ فنگ امروزه محبوبیت زیادی در سطح بازار پیدا کرده است؟ این کامیون دارای چه ویژگی های منحصر به فردی نسبت به سایر نمونه های رایج موجود در این بخش است؟ ویژگی های مثبت و منفی لازم در کامیون دانگ فنگ چیست؟ چرا تا به این اندازه کشنده دانگ فنگ مهم است؟ این سوالات در این مطلب پاسخ داده می شود، با ما همراه شوید.

کشنده دانگ فنگ

کامیون دانگ فنگ یکی از ساخته های بدیع مردم چین است، مهندسان چینی در طی یک پروژه عالی توانستند دانش و صنعت خودرو سازی را با اصول اولیه طراحی تلفیق کنند. حاصل این پیوند میمون، ماشینی به نام کامیون دانگ فنگ بود. زیرمجموعه های شرکت ولوو در طی این سال ها به این کره خاکی پای گذاشته اند. این کامیون نیز یکی از بهترین زیر مجموعه های این شرکت است. نحوه ورود کامیون دانگ فنگ به بازارهای بین المللی بسیار جالب است، این کامیون ها با کمک دو شرکت بزرگ زیر مجموعه ولوو یعنی ولوو تراکس و رنو تراکس به بازارهای جهانی راه پیدا کردند.

شرکت سایپا دیزل تا به امروز توانسته است با دور زدن تحریم ها، نمونه ای بسیار عالی از کامیون دانگ فنگ را تولید کند. این نمونه بر اساس استانداردهای اصیل شرکت ولوو و شرکت چینی زیر مجموعه در شرکت سایپا ساخته می شود. در شرایط کنونی خرید این نمونه ها بهترین راه حل موجود می باشد.

ویژگی های کامیون دانگ فنگ

اجزای بسیار مهمی در کامیون دانگ فنگ تعبیه شده است. برای مثال در درون این کامیون شما می توانید ۱۲ دنده و کروز کنترل را در کنار فشارسنج روغن و دکمه استارت مشاهده کنید. موتور خارج از کابین و جی پی اس از مهم ترین ابزارهای به کار رفته در درون این ماشین ها می باشد. تمامی این اجزا در نمونه های اصلی و نمونه های تولید شده شرکت سایپا دیزل وجود دارد. سایپا دیزل تمامی این اجزا را به تعداد زیاد تولید کرده و در تمامی نقاط کشور توزیع می نماید. در نتیجه شما می توانید از طریق نمایندگی های این شرکت در  سراسر کشور قطعات لازم خود را تهیه نمایید. همین مسئله سبب می شود که شما در زمان مشکل بتوانید به راحتی قطعه مورد نیاز خود را بیابید.

دانگ فنگ

مشخصات فنی کامیون دانگ فنگ

کامیون دانگ فنگ قادر به تحمل وزن بار ناخالصی در حدود ۴۵۰۰۰ هزار کیلوگرم را داراست. در بیشتر نمونه های این کامیون شما می توانید ۱۲ دنده در جلو و ۲ دنده در عقب ماشین را مشاهده نمایید. سیستم ترمزهای این ماشین دارای دو مدار جدا از هم است. به طوری که هوای فشرده در این سیستم ها به عملکرد بهتر این سیستم ها کمک زیادی می کند. حداکثر گشتاور موجود در کامیون دانگ فنگ دارای نیروی ۲۲۴۰ نیوتن متر است. ترمز تریلی و پارکینگ، دو سیلندر و ترمز توقف اضافی از دیگر ابزارهای مهمی است که در درون این ماشین تعبیه شده اند.

تاریخچه کامیون دانگ فنگ

اولین کامیون دانگ فنگ اولین بار در سال ۲۰۱۴ در اروپا تولید شد. این کامیون در نمایشگاهی عرضه شد که کشور چین در آن شرکت کرده بود و بهترین محصول خود را عرضه کرد. ساخت اولین کامیون دانگ فنگ در اروپا دو نکته را به شما متذکر می شود:

تاریخچه کامیون دانگ فنگ

استانداردهای اروپا در این نمونه از کامیون به خوبی رعایت شده است. سطح ایمنی و کیفیت کامیون دانگ فنگ در بالاترین حد ممکن است و به خوبی شما را به مقصد می رساند. رانندگان در این نمونه از کامیون ها به راحتی می توانند شرایط ایده آلی را تجربه نمایند.

دومین نکته این است که کامیون دانگ فنگ به زودی در بازارهای شرقی اروپا تولید می شود. این یکی از اهداف بسیار مهم این شرکت ها می باشد. که باید به صورت جدی به آن ها پرداخته شود و در مسیر رسیدن این کامیون ها به بازارهای شرقی گام های مهمی برداشته شود. شریک تجاری شرکت کامیون دانگ فنگ، تا به امروز توانسته است که ۴۵ درصد از سهام این شرکت را به دست آورد. کامیون های دارای ویژگی های ذکر شده دارای پیشرانه ای بسیار قدرتمند و سیستم الکترونیکی هوشمند می باشد. گیربکس های دستی بسیار عالی در نمونه های جدید این کامیون ها موجود است. کابین های تعبیه شده در این کامیون ها طراحی بسیار فوق العاده ای را دارا هستند. طراحی های بسیار زیبا و اصولی این کامیون ها در کشور ایتالیا، سبب شد که کامیون دانگ فنگ به عنوان کامیون برتر در سال ۲۰۱۰ شناخته شود. طراحی های بدیع استفاده شده در کشور ایتالیا به نوعی است که اصالت و نوآوری را با هم نشان می دهد. تلفیق این دو عنصر می تواند جذابیت فوق العاده ای داشته باشد. به طوری که سپرهای قرار داده شده در این کامیون ها جذابیت فوق العاده ی طراحی های جدید را به شما نشان می دهد.

ویژگی های مثبت کشنده و کامیون دانگ فنگ مدل جدید

کیفیت رنگ های کامیون دانگ فنگ بسیار عالی است. به طوری که امروزه شما شاهد بروز کامیون های بسیار خوش آب و رنگ و با کیفیت هستید که به عنوان اژدهای آتشین جاده ها شناخته می شوند. این اژدهای آتشین دارای قدرت و کیفیت بسیار بهتری نسبت به نمونه های گذشته ارائه شده شرکت می باشند.

کشنده دانگ فنگ

در نمونه های قبلی تولید شده توسط این شرکت، فضای مناسبی جهت ذخیره سازی بار تعبیه نشده بود. در نمونه های جدید شما شاهد بروز فضاهای تازه و جعبه های بسیار مناسب و کاربردی خواهید بود. این جعبه ها در نمونه های جدید در فضای مناسبی تعبیه شده و قدرت این کامیون ها را تا حد زیادی ارتقا می دهد. تا قبل از این نمونه های تولید شده این شرکت دارای ضعف بسیار مهم کمبود فضای ذخیره سازی بودند. امروزه با بروز کامیون دانگ فنگ شما می توانید نقاط بسیار مثبتی در این نمونه ها را بیابید. برای مثال این کامیون ها دارای سپرهایی مقاوم و زیبا در ناحیه ی جلو ماشین هستند. این می تواند بسیار موثر بوده و از آسیب های جدی به کامیون در تصادفات جلوگیری کند.

نکات و ویژگی های منفی کامیون دانگ فنگ

آفتابگیرهای موجود در این نمونه از کامیون دانگ فنگ بسیار ساده بوده و پاسخگوی نیاز این ماشین نمی باشد. در نتیجه ممکن است موتور این ماشین در فواصل بسیار طولانی داغ شده و مشکلاتی را برای شما ایجاد کند. یکی دیگر از ویژگی های منفی این کامیون وجود پنجره ای قدیمی در مکان نامناسب است که کمی طراحی این ماشین را دچار اختلال کرده است. از نشر پدیده زیبا شناختی، بهتر است این پنجره در مکان مناسب تری قرار داده می شد یا این که از طراحی های جدید حذف می شد. با وجود تمامی این نکات مهم ترین نکته مربوط به این کامیون ها، قدرت و سرعت فوق العاده آن است. در نهایت می توان کامیون دانگ فنگ را کامیونی بسیار مناسب و زیبا معرفی کرد.

بازار خرید و فروش کامیون دانگ فنگ

خرید و فروش کامیون دانگ فنگ

کامیون دانگ فنگ تا به امروز دارای بازار پر رونقی بوده است؟ این یک سوال اساسی در مورد این کامیون است و می تواند زوایای بسیار مهم محبوبیت این کامیون را در بازار برای شما مشخص کند. بازار اصلی کامیون دانگ فنگ با توجه به سازنده آن یعنی کشور چین پر رونق است. در بازارهای اروپایی مشتریان زیادی نسبت به خرید این نمونه از کامیون ها مشتاق هستند. با رجوع به فروشگاه های اینترنتی مخصوص خرید و فروش کالا، می توانید نکات جالبی را در مورد بازار خرید و فروش کامیون دانگ فنگ متوجه شوید. این فروشگاه های اینترنتی به عنوان برترین محصولات باربری خود، کامیون شرکت دانگ فنگ را معرفی و عرضه می کنند. قیمت هر نمونه مناسب و ساده از کامیون های شرکت دانگ فنگ، در حدود ۲ میلیارد تومان است. این قیمت نسبت به سایر نمونه های ماشین باربری مناسب تر است. به همین جهت امروزه بازار خرید و فروش این کامیون ها افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *