فرهان دیزل
فرهان دیزل
انواع بنز باری

معرفی انواع بنز باری

مدل های متنوعی از انواع بنز باری در بازار وجود دارد که هر یک از آنها به صورت کارکرده و با بهترین قیمت به فروش می رسند.

معرفی انواع بنز باری

کامیون های بنز به عنوان یکی از بهترین کامیون های باربری شناخته می شود که بسیاری از ایرانیان آنها را استفاده می کنند. هر یک از انواع بنز باری دارای ویژگی ها و مشخصات متنوع هستند.  در نقش های متنوعی می توانید این نمونه از کامیون های باربری را مورد استفاده قرار دهید. خرید و فروش انواع بنزهای باربری در کشور ایران روز به روز افزایش پیدا کرده است. به دلیل مقاومت و کیفیت مناسبی که این نمونه از کامیون های باربری دارند، در بیشتر شرایط استفاده می شوند. اولین نسل تولید این کامیون های باربری بنز ۶۰۸ بود که اکنون بسیار پیشرفته تر شده است.

برخی از انواع بنز باری که تولید می شود، وارد کشور ایران نمی گردد. در واقع باید به خوبی بدانید که بنزهای باربری برخی از مدلهایشان بسیار پیشرفته هستند. آنها را وارد کشور ایران نمی کنند و مجوز عبور آنها را نمی دهند. انواع بنزهای باربری که دارای ویژگی ها و مشخصات متنوعی می باشند را باید به خوبی زمان خرید بررسی کنید. برای اینکه شما بهترین نمونه کامیون های بنز را خریداری کنید، بهتر است با کارشناسان فروش کامیون مشورت کنید. آنها به خوبی می توانند بر اساس نیاز باربری، بهترین بنز باربری را به شما معرفی کنند. برخی از انواع کامیون های باربری در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

آشنایی با انواع بنز باری و ویژگی های آنها

برخی از انواع بنز باری که باید به خوبی ویژگی ها و مشخصات آنها را بشناسید عبارت است از :

  1. خاور ۶۰۷

یکی از نمونه کامیون های باربری  بنز که ایرانیزه شده است این مدل می باشد. این بنز باربری را در سال ۱۹۹۷ تولید کرده اند. پس از آن دیگر تولید این بنز باربری انجام نشد. بر همین اساس هر یک از مدل های متنوع این بنز باربری را که در بازار مشاهده می کنید کارکرده می باشد. این ماشین را به عنوان یکی از کامیون های نیمه سنگین می شناسند. حجم موتور این کامیون باربری ۳۷۸۲ سی سی می باشد. موتور نصب شده روی این کامیون قدرتش ۱۱۰ اسب بخار می باشد که در ۲۸۰۰ دور دقیقه اش به خوبی کار می کند.

گشتاور مربوط به این بنز باربری حدود ۳۴۰ نیوتن که می باشد که این قدرت ۲۰۰۰ دور در دقیقه است. دیفرانسیل نصب شده روی این نمونه کامیون باربری از نوع دستی می باشد. این نمونه از کامیون باربری تا حدودی کوچک می باشد. نسبت به کامیون های دیگر بنز باید بدانید که این کامیون با نهایت سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت به خوبی کار می کند. هزینه خرید این خودرو را به صورت کارکرده در بازار مشاهده می کنید. مدل های متنوعی از این بنز باربری را در بازار مشاهده می کنید. هر یک از مدل های این کامیون باربری دارای ویژگی های خاصی می باشد.

آشنایی با انواع بنز باری

  1. بنز باربری ۶ تن تک

یکی از دیگر انواع بنز باری نمونه ۶ تن تک می باشد. به طور کلی هم باید به خوبی بدانید که این کامیون به عنوان یکی از بهترین کامیون های بنز شناخته می‌ شود. به عنوان یکی از کامیون های کمپرسی و باری این نمونه کامیون را مورد استفاده قرار می دهند. این مدل از کامیون های بنز به نسبت بسیاری از دیگر کامیون ها قوی تر می باشد و محبوبیت بیشتری را به دست آورده است. مدل نارنجی این کامیون بنز برای بسیاری از افراد شناخته شده است. به همین دلیل خرید و فروش رنگ نارنجی این کامیون بنز را نسبت به دیگر مدل ها بیشتر مشاهده می‌ کنیم.

مشخصات فنی این کامیون با کامیون های دیگر مشابه است. موتور این کامیون ۲۴۰ اسب بخار قدرت دارد که قدرت آن در ۲۲۰۰ دور در دقیقه فراهم می ‌شود. حجم سیلندر های این کامیون حدود ۱۱ هزار و ۵۸۰ سی سی می باشد. از ۶ نوع سیلندر که روی این کامیون نصب شده است به صورت خطی استفاده خواهد شد. نسل جدید این کامیون دارای اینورتر کولر و توربو شارژر است. عملکرد موتور این کامیون به دلیل توربوشارژر و اینورتر کولر تا حدودی افزایش پیدا کرده است. مدل گیربکس این نمونه از کامیون های بنز از نوع دستی می باشد.

سرعت این کامیون به دلیل مدل گیربکسی که دارد تا ۸۴ کیلومتر است. داشتن فرمان هیدرولیکی یکی از ویژگی‌ ها و مزیت‌ های این کامیون شناخته می ‌شود. قفل ارزی دیفرانسیل روی این کامیون نصب شده است. گارد های بسیار بزرگ در قسمت عقب و جلوی این کامیون باربری نصب کرده‌ اند. این ویژگی به عنوان یکی از ویژگی های مهم این کامیون باربری شناخته می‌ شود. مدل های متفاوت این کامیون بنز که کارکرده است در بازار وجود دارد. با توجه به سال ساخت کامیون قیمت خرید بنز باربری مورد نظر با یکدیگر فرق می ‌کند.

مطلب پیشنهادی!  کامیون بنز ۱۹۲۴ چه نقشی در اقتصاد کشور دارد؟

بنز باربری

  1. بنز اکتروس باربری

بنز اکستروس یکی دیگر از انواع بنز باری در بازار می باشد که کارایی بی نظیری دارد. نسبت به دیگر مدل های کامیون باربری بنز باید بدانید که این بنز باربری قوی تر و کامل تر می باشد. با اینکه این نمونه کامیون باربری حجم بالایی از خرید کامیون بنز را به خود اختصاص نداده است، اما دارای ویژگی‌ های بی ‌نظیری می باشد. در سال ۲۰۱۹ ویژگی‌ ها و مشخصات مربوط به این کامیون تقویت شده است. اتاق استفاده شده برای این نمونه کامیون باربری دارای ۵۰ لیتر حجم می باشد. این ویژگی به عنوان ویژگی مهم کامیون شناخته می شود. اتاق کامیون یک اتاق بزرگ برای سرنشینان و راننده خودرو است.

موتور فوق العاده قوی که به توربو دیزل مجهز می باشد روی این کامیون نصب گشته است. حجم توربودیزل حدود ۱۲ لیتر می باشد و قادر است که تا ۵۱۰ اسب بخار نیروی مناسبی تولید کند.  گیربکس قرار داده شده روی این بنز باربری ۱۲ سرعته است که به صورت دستی می باشد. این ویژگی در این کامیون به عنوان یک ویژگی بی نظیر به شمار می‌ رود. این ویژگی موجب می گردد که کامیون باربری بتواند وسیله های سنگین را به طور کامل و به بهترین نحو ممکن کنترل کند.

تمامی ویژگی های مربوط به این کامیون کمک می‌ کند که کامیون باربری حدودا ۲۵ تن بار را جابجا کند. سرعت متوسط این کامیون ۸۰ کیلومتر در ساعت است. پیدا کردن این کامیون در بازار که نو باشد امکان پذیر نخواهد بود. شرایط تحریم روی واردات نو و دست اول این کامیون تاثیر زیادی گذاشته است. نمونه کارکرده این کامیون باربری در بازار موجود است که با قیمت متفاوت به فروش می رسد.

قیمت انواع بنز باربری

کامیون بنز باربری دارای مدل های متفاوتی است که قیمت هر یک از آنها با یکدیگر فرق می‌ کند. به طور کلی شما باید به خوبی ببینید که هزینه خرید انواع بنز باربری به مدل بنز بستگی دارد. برخی از مدل های بنز باربری که جدید هستند به نسبت مدل های قدیمی قیمت بیشتری دارند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که مدل ‌های جدید و پیشرفته این کامیون باربری وارد بازار ایران نمی ‌شود.

به دلیل تحریم های متفاوتی که برای کشور ایران وجود دارد شرکت بنز نمونه کامیون های باربری تولید شده‌ اش را به کشور ایران وارد نمی ‌کند. هر یک از انواع بنزهای باربری بر اساس کارکردی که دارند با قیمت متفاوتی در بازار به فروش می ‌رسند. شما می‌ توانید با مشاهده قیمت هر یک از انواع بنز های باربری یکی از آنها که قوی تر می باشد و با بودجه تان هماهنگی دارد را خریداری کنید

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *