فرهان دیزل
فرهان دیزل
اسکانیا g400

ویژگی ها و مشخصات فنی اسکانیا g400

یکی از بهترین کشنده های اسکانیا که به صورت تک محور تولید می گردد اسکانیا g400 است که کیفیت عالی و مناسبی دارد.

ویژگی ها و مشخصات فنی اسکانیا g400

یکی از بهترین کشنده های اسکانیا که به صورت تک محور تولید می شود اسکانیا g400 است. شرکت ماموت دیزل نمایندگی رسمی واردات هر یک از کشنده های اسکانیا را بر عهده دارد. شرکت فرهند دیزل ارائه دهنده هر یک از کشنده های باربری  با برندهای متنوع می باشد. شما می توانید سفارش هر یک از کامیون های باربری را با ویژگی های متنوع به کارشناسان شرکت ارائه دهید تا در کمترین بازه زمانی سفارش تان را آماده کنند. کامیون هایی که شرکت اسکانیا تولید می کند بسیار زیاد است. هر یک از کامیون های اسکانیا دارای ویژگی و مشخصات خاصی می باشند. بنابراین شما می توانید با آگاهی کافی در مورد ویژگی های کامیون ها یکی از آنها را خریداری کنید.

هر یک از ویژگی هایی که مربوط به اسکانیا g400 می باشد را باید بشناسید و سپس برای خرید این کامیون باربری اقدام نمایید. دقت داشته باشید که پیش از خرید انواع کامیون های اسکانیا باید به خوبی ساختار کامیون را از این نظر که برای باربری مورد نظرتان، مناسب است بررسی کنید. برخی از کامیون های باربری هستند که برای جابجایی بارهای سنگین مناسب نمی باشند. بر همین اساس شما نمی توانید این نمونه از کشنده های اسکانیا را جهت جابجایی بارهای سنگین خریداری کنید. از جمله ویژگی های مهم کامیون باربری اسکانیا جی ۴۰۰ را در ادامه معرفی می کنیم.

آشنایی با تمامی مشخصات کامیون اسکانیا g400

اگر شما قصد خریداری اسکانیا g400 را دارید باید به خوبی با تمامی ویژگی ها و مشخصاتی که این کامیون دارد آشنا شوید. برخی از مهمترین ویژگی های مربوط به این کامیون باربری عبارت است از :

مشخصات ابعاد و فواصل کامیون

طول این کامیون باربری اسکانیا به ۵۹۵۵ می رسد که این ویژگی کامیون از جمله ویژگی های مهم آن به شمار می رود. عرض کامیون حدود ۲۵۵۰ میلیمتر است و این ویژگی کامیون نشان دهنده این است که درونش می توانید بار زیادی قرار دهید. ارتفاع سقف اتاق این کامیون باربری تا سطح زمین به ۳۵۲۸ می رسد. البته باید بدانید که این ارتفاع بدون در نظر گرفتن بادگیر سقف و بدون بار می باشد. فاصله محوری این کامیون ۳۷۰۰ میلیمتر می باشد. مرکز اولین محور قسمت عقب تا انتهای کامیون حدود ۷۷۵ میلیمتر می باشد.

مشخصات اوزان کامیون

وزن کل شاسی این کامیون بدون اینکه بار آن را در نظر بگیریم حدود ۷۰۹۳ می باشد. ظرفیت مجموع مجاز قیمت محور جلوی این کامیون باربری اسکانیا تا ۷۵۰۰ می رسد که این میزان را به صورت حداکثر بیان می کنیم. ظرفیت مجموع مجاز محور قسمت عقب تا ۱۳۰۰ می رسد که این ظرفیت هم به صورت حداکثر بیان کردیم.

مشخصات موتور کامیون باربری اسکانیا

مدل کامیون اسکانیا g400 جدید و به روز می باشد. در بین انواع موتورهای نصب شده روی کامیون های باربری باید بدانید که موتور این کامیون به روز و جدید است. استاندارد آلایندگی مربوط به این کامیون باربری بر اساس استانداردهای بین المللی می باشد. حداکثر گشتاوری که این نمونه کامیون باربری دارد تا ۲۱۰۰ نیوتن متر می رسد. تعداد سیلندرهای این کامیون باربری اسکانیا تا ۶ عدد می رسد. بنابراین باید به خوبی بدانید که این ویژگی کامیون به عنوان یکی از ویژگی های مهم آن به شمار می رود. حجم مجموع سیلندرهای این کامیون تا ۱۳ عدد می رسد. قطر درونی سیلندرهای این کامیون باربری تا ۱۳۰ میلیمتر می باشد. کورس پیستون این کامیون باربری تا ۱۶۰ میلیمتر می رسد.

مشخصات جعبه دنده کامیون باربری

جعبه دنده ای که روی این نمونه از کامیون باربری اسکانیا نصب شده است جدید و به روز می باشد. تعداد دنده های نصب شده روی این کامیون باربری ۱۲ عدد است که دو عدد دیگر هم مربوط به دنده عقب می باشد. راننده با هر یک از دنده ها در جهات و سرعت های متنوع می تواند حرکت کند. در قسمت عقب این نمونه کامیون باربری ۲ عدد دنده سنکرونیزه را نصب کرده اند. مدل کلاچ این کامیون باربری جدید و به روز به می باشد. نوع سیستم تعویض هر یک از دنده ها به صورت اپتیکروز است. قطر صفحه کلاچ این کامیون باربری تا ۴۳۰ میلیمتر می رسد.

مشخصات سیستم تعلیق و ترمز کامیون باربری اسکانیا

سیستم تعلیقی که روی کامیون اسکانیا g400 وجود دارد در قسمت عقب و جلو است. سیستم جلو به صورت پارابولیک می باشد. این سیستم به صورت سه لایه فنر است که میل موجگیر را روی آن نصب کرده اند. سیستم عقب به صورت سیستم بادی می باشد که دو بالش را روی آن به کار برده اند. سیستم تعلیق عقب دارای حافظه می باشد و قابلیت تنظیم ارتفاع آن از درون اتاق می باشد. کمک فنر را هم روی این سیستم به کار برده اند.

ترمزهای جلو و عقب این نمونه از کامیون باربری اسکانیا به صورت دیسکی می باشد. سیستم ضد قفل ترمز را روی این نمونه کامیون باربری به کار برده اند. ترمز در بخش توقف اضافی این کامیون نصب کرده اند. سیستم ترکیبی ترمز دستی و اتوماتیک را روی این نمونه کامیون باربری اسکانیا می توانید مشاهده کنید. ریتاردر هیدرولیکی یکی از دیگر ویژگی های ترمز این کشنده اسکانیا می باشد.

مشخصات سیستم الکترونیکی

ولتاژ به کار رفته شده روی این نمونه کامیون باربری اسکانیا تا ۲۴ ولتاژ می رسد. ظرفیت باتری این کشنده ۱۸۰ آمپر در ساعت است که این ویژگی آن یکی از ویژگی های مهم سیستم الکترونیکی کامیون به شمار می رود. ظرفیت آلترناتور این کشنده اسکانیا تا ۱۰۰ آمپر می باشد. مخزن سوخت روی این کشنده کامیون باربری نصب شده که جنسش گالوانیزه می باشد. ظرفیت مخزن سوخت این کشنده اسکانیا ۱۱۰۰ لیتر می باشد.

مشخصات اتاق کشنده اسکانیا

اتاق کامیون اسکانیا g400 به صورت سقف بلند طراحی شده است. تخت خوابی که روی این کشنده باربری نصب شده است از جنس گالوانیزه است. پوشش مخصوص ضد زنگ را روی این نمونه کامیون باربری به کار برده اند. جک بالابر هیدرولیکی را روی این نمونه از کامیون باربری به کار برده اند که زاویه خم تقریبی آن تا ۷۰ درجه می رسد. تجهیزات استاندارد و مناسبی را روی این کامیون باربری مشاهده می کنید که هر یک از آنها مناسب و بی نظیر می باشد. ویژگی های هر یک از کشنده های باربری که در مسافت های طولانی بار جابجا می کنند در این نمونه کامیون وجود دارد.

قیمت کامیون اسکانیا g400

هزینه ای که نیاز است برای خرید این کشنده باربری پرداخت کنید به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. در واقع شما باید به خوبی بدانید که قیمت این کامیون باربری را باید به صورت روزانه بررسی نمایید. هزینه خرید هر یک از کامیون های باربری اسکانیا به قیمت دلار بستگی دارد. اگر می خواهید با بهترین قیمت هر یک از انواع کامیون های باربری اسکانیا را خریداری کنید بهتر است سفارش خرید کامیون را به شرکت فرهند دیزل ارائه دهید.

کارشناسان شرکت فرهند دیزل تمامی مشخصات کامیون را برای شما به خوبی توضیح می دهند. سپس بر اساس نیازتان جهت جابجایی بار، یکی از مدل های متنوع کامیون های باربری را به شما معرفی می کنند. شما می توانید کامیون مورد نظر را با بهترین قیمت و کیفیت عالی از فرهند دیزل خریداری کنید. بیشتر کامیون های اسکانیا با قیمت مناسبی به فروش می رسند. به همین دلیل بسیاری از افراد این برند کامیون باربری را خریداری می کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *