فرهان دیزل
فرهان دیزل
اسکانیا P360

مشخصات و ویژگی های اسکانیا P360

یکی از بهترین کامیون های باربری که محصول شرکت اسکانیا است و کیفیت عالی و بی نظیری دارد، اسکانیا P360 می باشد.

مشخصات و ویژگی های اسکانیا P360

یکی از بهترین کامیون های باربری که محصول شرکت اسکانیا می باشد و کارایی بی نظیری دارد، اسکانیا P360 است. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که این کامیون یکی از کامیون های موفق شرکت اسکانیا می باشد. در بسیاری از کشورهای دنیا این کامیون باربری برای جابجایی بار مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید و استفاده از این کامیون باربری باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصاتی که دارد اطلاعات بیشتری کسب کنید. هر یک از کامیون های اسکانیا دارای ویژگی های خاصی هستند که باید به خوبی در مورد کارایی آنها اطلاعات بیشتری داشته باشید.

اسکانیا P360 محصول شرکت اسکانیا می باشد که آن را به صورت جفت محور تولید می کنند. در کشور ایران این نمونه از کامیون های باربری را شرکت ماموت دیزل تولید می کند. موتور و دیگر بخش های این نمونه از کامیون باربری اسکانیا دارای ویژگی و مشخصات خاصی می باشد. حجم موتور این کامیون حدود ۱۳ لیتر می باشد. قدرت موتور کامیون تا ۳۶۰ اسب بخار می رود و ۶ سیلندر خطی دارد. حداکثر گشتاوری که در این کامیون وجود دارد حدود ۱۷۵۰ نیوتن متر می باشد. دور موتور کامیون ۱۰۰۰ تا ۱۳۵۰ است. اینورتر کولر و توربوشارژ روی این کامیون به کار برده اند.

آشنایی با مشخصات فنی اسکانیا P360

ظرفیت وزن ناخالص این کامیون باربری تا ۲۶ تن می باشد. به همین دلیل برای جابجایی بارهای سنگین در بین جاده از این کامیون باربری استفاده می کنند. طول کامیون به ۹۶۰۵ می رسد که این ویژگی کامیون نشان دهنده وسعت کامیون برای جای دادن بارهای متنوع می باشد. عرض کامیون تا ۲۵۵۰ می رسد که این ویژگی کامیون به عنوان یکی از ویژگی های مهم ظاهری کامیون می باشد. ارتفاع سقف کامیون تا زمین به ۳۰۵۲ می رسد. گیربکس نصب شده روی این کامیون باربری ۸ دنده دارد. یکی از دنده های این کامیون برای جلو است و به عنوان دنده کرال شناخته می شود. دنده دیگر مربوط به قسمت عقب است که کارایی بی نظیری دارد. تعلیق جلو مکانیکی و همچنین تعلیق بادی روی این کامیون باربری نصب کرده اند.

اتاق اسکانیا P360 بر اساس استانداردهای مشخص شده تولید شده است. جنس هر یک از بخش های این کامیون باربری از فولاد گالوانیزه می باشد. پوشش ضد زنگ را روی این کامیون به کار برده اند. جک بالابر هیدرولیکی که زاویه آن خم تا ۷۰ درجه می رسد را روی این کامیون باربری به کار برده اند. زاپاس بند و لاستیک زاپاس در این کامیون باربری مشاهده می کنید. آفتابگیر داخلی، مه شکن عقب، پیش گرمکن سوخت، گلگیر عقب و جلو، بخاری درجا، مجموعه ابزار و … از جمله ویژگی های مهم این کامیون باربری می باشد. همچنین باید بدانید که ویژگی های دیگری در این کامیون باربری وجود دارد. قفل مرکزی، شیشه بالابر، آینده دید جلو، سیستم تهویه، بوق دنده عقب و …. از جمله دیگر ویژگی های این کامیون است.

مشخصات فنی اسکانیا P360

قیمت خرید کامیون اسکانیا پی ۳۶۰

هزینه ای که نیاز است شما برای خرید اسکانیا P360 پرداخت کنید به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که درون این کامیون باربری وجود دارد، باربری با حجم بالا می باشد. در واقع از آنجایی که این کامیون باربری اسکانیا نسبت به دیگر کامیون ها بیشتر استفاده می شود باید بدانید هزینه آن به صرفه تر است. شما برای خرید این کامیون و بررسی قیمت آن باید به صورت روزانه، هزینه ها را بررسی کنید. هزینه ای که نیاز است برای خرید این کامیون پرداخت نمایید بر اساس قیمت دلار می باشد. بیشتر قطعات به کار رفته برای تولید این کامیون وارداتی می باشد.

باید بدانید که هزینه خرید هر یک از انواع کامیون های باربری بر اساس ویژگی های کامیون مورد محاسبه قرار می گیرد. مونتاژ این کامیون در کشور ایران انجام می شود. ولی قطعات به کار رفته شده برای طراحی این کامیون به گونه ای است که باید از کشورهای دیگر وارد شود. هزینه ای که شما نیاز است برای خرید این کامیون باربری پرداخت کنید را کارشناسان شرکت فرهند دیزل برایتان مشخص می کنند. در واقع آنها هر نکته ای که مربوط به هزینه خرید این کامیون می باشد را برای شما توضیح می دهند. در این صورت می توانید بهترین کامیون را برای باربری خریداری کنید.

طراحی اسکانیا P360

این نمونه از کامیون باربری اسکانیا از نظر قدرت و حجم موتور نمونه تکامل یافته می باشد. حجم موتور این کامیون تا ۱۳ لیتر می رسد و قدرت آن به ۲۳۰ تا ۴۲۰ اسب بخار خواهد رسید. این سری از کامیون های اسکانیا روی شاسی های متنوع قرار می گیرد و کارایی بی نظیری دارد. فناوری پیشرفته ای را در قسمت موتور این کامیون به کار برده اند. میزان سوخت در این کامیون باربری تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است. کابین بزرگ نصب شده روی این کامیون باربری به گونه ای طراحی شده که آسایش راننده را فراهم می کند.

در بین انواع کامیون های باربری اسکانیا باید بدانید که این کامیون باربری، طراحی ویژه و منحصر به فردی دارد. دقت و زیبایی را در بخش های متنوع این کامیون باربری می توانید مشاهده کنید. در واقع باید بدانید که طراحی هر یک از بخش های این کامیون باربری منحصر به فرد می باشد. سیستم تهویه به کار برده شده روی این کامیون باربری به گونه ای است که آسایش هر یک از افراد را به خوبی فراهم می کند. شما می توانید این کامیون باربری را برای جابجایی بار در مسافت های طولانی خریداری کنید. تمامی بخش های بدنه این کامیون با گالوانیزه پوشیده شده است. بنابراین طول عمر زیادی از این کامیون دریافت می کنید.

خرید کامیون اسکانیا پی ۳۶۰

خرید هر یک از کامیون های باربری را بهتر است که از شرکت های معتبر انجام دهید. در این صورت خدمات مورد نیاز مربوط به کامیون را دریافت خواهید کرد. شرکت فرهند دیزل ارائه دهنده مدل های زیادی از کامیون های باربری می باشد. شما می توانید هر یک از مدل ها و طراحی های متنوع کامیون های باربری برندهای متنوع را از این شرکت خریداری کنید. تمامی نکاتی که مربوط به خرید کامیون های باربری می باشد را کارشناسان شرکت به خوبی برای شما توضیح می دهند. دقت داشته باشید که پیش از خرید انواع کامیون های باربری باید به خوبی ساختار کامیون ها را از نظر حجم جابجایی بار به خوبی مورد بررسی قرار دهید.

هزینه ای که نیاز است برای خرید اسکانیا P360 پرداخت کنید را پیش از خرید بررسی نمایید. تمامی فاکتورهایی که مربوط به قیمت این کامیون باربری می باشد را باید به خوبی بشناسید. در این صورت با خیال راحت هر یک از مدل ها و طراحی های متنوع کامیون های باربری را تهیه خواهید کرد. توجه داشته باشید که زمان خرید کامیون های باربری باید دست دوم بودن و همچنین دست اول بودن کامیون ها را به طور کامل بررسی کنید. در این صورت با خیال راحت کامیون ها را خریداری خواهید کرد.

جمع بندی

امروزه بسیاری از افراد بین انواع کامیون های باربری اسکانیا، مدل اسکانیا P360 را به دیگر مدل ها ترجیح می دهند. در واقع باید بدانید که این کامیون دارای ویژگی های مناسبی می باشد و قیمت خرید به صرفه ای دارد. به همین دلیل نظر بسیاری از مشتریانی که به دنبال بهترین کامیون باربری هستند جلب می کند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *